e-mail:

працюємо щодня: 9:00 - 21:00

м. Лівобережна

вул. Р. Окіпної, 2

(Готель "Турист")

м. Площа Льва Толстого

вул. Велика

Васильківська 13/1

  Курси для школярів

  Основи побудови сайтів
  3000 грн.
  • Тривалість: 1 - 4 недели
  Адміністрування комп'ютера
  1 500 грн.
  • Тривалість: 1 - 4 недели
  Розробка сайтів Joomla
  2000 грн.
  • Тривалість: 1 - 4 недели

  Курси для школярів в м. Київ

  Навчальний центр Інновацій в Києві пропонує своїм клієнтам записатись на курси для школярів, які дозволять юним даруванням розвинути свої таланти і отримати важливі знання. В майбутньому така підготовка для підлітка стане ключовим орієнтиром в процесі вибору професії і дозволить швидше освоїти важливі для роботи навички. Досвідчені викладачі, повне забезпечення методичними матеріалами і високий рівень технологічної оснащеності наших курсів дає високу результативність навчання, а також дозволяє учням швидше освоювати теоретичний матеріал і приступати до практичних занять.

  Корисні курси для школярів в Навчальному центрі Інновацій

  У навчальному центрі створені комплексні програми курсів, які припускають ознайомлення з різними дисциплінами.
  Тут учні зможуть записатись на різні напрями, у тому числі:

 • Англійська мова;
 • Адміністрування комп'ютера;
 • Веб програмування для школярів HTML5+CSS5;
 • Розробка сайтів на СМS Joomla;
 • Веб програмування для школярів – сучасна розробка javascript;
 • Комп'ютерна графіка за допомогою програми Adobe Photoshop;
 • Векторне малювання за допомогою Adobe illustrator.
 • Тривалість комп'ютерного або мовного курсу, в першу чергу, залежить від складності дисципліни і методології навчання, і в середньому складає 2-6 тижнів, проте англійська мова припускає триваліше навчання – 3 місяці. Незалежно від вибраної дисципліни, школярі можуть отримувати знання в переважній формі – у вигляді індивідуального або групового заняття. Також важливо відмітити, що кількість учнів в одній групі рідко перевищує 6 чоловік, що сприяє індивідуалізованому навчанню і швидкому засвоєнню пройденого матеріалу.

  Як записатись на комп'ютерні або мовні курси в Києві

  Приступити до навчання можна в найкоротший час, єдина умова – заздалегідь подзвонити нашим співробітникам і записатись на проходження тієї або іншої дисципліни. На сайті представлені контактні номери телефонів, скориставшись якими клієнти зможуть отримати усю інформацію, що цікавить, по тривалості і вартості навчання.
  Після закінчення курсу і успішної здачі підсумкових робіт, кожен учень отримає сертифікат, який підтвердить високий рівень знань і практичних навичок в цій дисципліні.
  Крім того, пройти навчання в нашому навчальному центрі можуть і дорослі, що обіймають високі посади бухгалтерів, керівників, дизайнерів, а також середньостатистичні користувачі ПК, що бажають удосконалити наявні навички.

  Підписатись на розсилку

  Записатись на курс

  Запис на курс

  Ваша заявка успішно відправлена