e-mail:

працюємо щодня: 9:00 - 21:00


м. Херсон, бульвар Мирний 3, оф. 420 (БЦ Офісний центр на бульварі, 4-й поверх)

  1С Бухгалтерія для України 8.3 / УТП 8.3
  (618 голосів)

  1С Бухгалтерія для України 8.3 / УТП 8.3

  від 2 000 грн.
  • Тривалість: 2 - 6 тижнів

  Курси 1С Бухгалтерія 8.3 (BAS ПРОФ) / Управління Торговим Підприємством 8.3

  Уся бухгалтерія побудована на роботі різних програм, однією з найпопулярніших є "1С", тому навчання 1С - це такий же обов'язок практикуючого бухгалтера, як і його основна робота. Цей курс являється не лише бухгалтерським, але і для інших користувачів і спрямований на те, щоб отримати навички теоретичного і практичного типу за рішенням завдань за допомогою цієї програми.

  Сучасні курси 1С 8.2/3 призначені як для бухгалтерів, які працюють по своїй професії, так і для головних бухгалтерів, а також для економістів і інших працівників цієї сфери, які хочуть вивчити нову версію програми з великою кількістю додаткових можливостей, що спрощують роботу.

  Цікаво буде як тим, хто вже працював з минулою версією "1С", так і тим, хто працюватиме з нею уперше. За допомогою цієї програми ви зможете на автоматичному режимі робити фінансовий і бухгалтерський облік, а також здійснювати формування документів звітного і облікового типу.

  Новітня програма 1С навчання по якій відбувається в спеціальному навчальному центрі - це програма, яка призначена для обліків на автоматичному рівні і формування обов'язкової звітності.

  Програма навчання у нас:
  Пройшовши курси 1с бухгалтерія, можна вести облік підприємства у фінансовому і бухгалтерському руслі на самостійній основі. Програма цікава і корисна для тих, хто хоче йти в ногу з часом. На курси варто піти таким працівникам:
 • тим, хто займається бухгалтерським обліком, але без участі програми, і тому з нею не знайомий;
 • тим, хто працював з попередньою версією програми (7.7) і хоче отримати свіжі ази;
 • тим, хто працював в цій сфері давно і хоче відновити знання.
 • Навчання відбувається за допомогою необхідних методичних матеріалів, які надають досвідчені працівники навчального центру. Уся методика унікальна і розробляється безпосередньо викладачами.
  Курси 1С Бухгалтерія 8.3 призначені безпосередньо для тих хто щодня працює з бухгалтерською документацією, це можуть бути як що практикуючі бухгалтери, так і економісти, фінансисти і інші фахівці. Також курси 1С будуть цікаві усім працюючим співробітникам чиє підприємство переходить з платформи 1С 8.3, 8.2 і 7.7

  Наш викладач це провідний бухгалтер який працював на багатьох ділянках в підприємствах починаючи від рядового співробітника закінчуючи головним бухгалтерів по зовнішньоекономічній діяльності із загальним стажем більше 20 років!

  Вимоги до слухачів: для хорошого засвоєння матеріалу вимагається мати навички упевненого користувача комп'ютера (див. також Користувач ПК з нуля), а також мати практичний досвід ведення бухгалтерського обліку (див. також Основи бухгалтерського обліку)

  По закінченню курсу кожен проходить тестування і отримує сертифікат.


  Вартість навчання та програми:

  TOP

  Група

  1 500
  курс
  • К-сть осіб4 - 8
  • Тривалістьдо 24 годин
  • Он-лайн, або в офісі
  • Тільки Практика
  VIP

  Корпоративне

  ~1 800
  за особу
  • Безкоштовне тестування
  • Тривалістьдо 24 годин
  • Надання звітів
  • Індивідуальна програма
  Popular

  Індивідуально

  4 500
  курс
  • Гнучкий графік
  • Тривалістьдо 18 годин
  • Он-лайн, або в офісі
  • Тільки Практика

  Години вказані - астрономічні (1 година - 60 хвилин)

  У випадку коли кількість осіб у групі менше 4-ох кількість годин зменшується як за індивідуальним навчанням без змін вартості навчання.

  Інформуємо про поетапне підвиження цін на курси, поточна вартість дійсна до кінця місяця при повній оплаті курсу.

  Як знайти наш навчальний центр можна поглянути натиснувши тут


  Старт занять

  Розклад груп курсу - 1С Бухгалтерія для України 8.3 / УТП 8.3

  Курс Дата та час старту Місце проведення Вартість Записатись на курс
  1С Бухгалтерія 8.3 (пн., ср., пт. 14:00 - 16:00) 18.10.2021 14:00 Херсон, Центр 1500 грн.
  1С Бухгалтерія 8.3 (сб. 15:00 - 18:00) 23.10.2021 15:00 Херсон, Центр 1500 грн.
  1С Бухгалтерія 8.3 (вт., чт. 14:00 - 17:00) 04.11.2021 14:00 Херсон, Центр 1500 грн.

  Курс може змінюватись від викладеного нижче на розсуд викладача і навичок слухачів

  Викладачі
  Скурихина Юлия Павловна
  Скурихіна Юлія

  Освіта: Вища економічна
  Національний університет біоресурсів і природоиспользования України (м. Київ). Факультет: економічний. Фахівець, спеціальність - менеджер-економіст (інформаційні системи в менеджменті)
  Додаткова освіта:
 • Фонд "Східна Європа" - Фінансовий менеджмент в не прибуткових організаціях
 • World Bank - Фінансовий менеджмент World Bank
 • KSE - Проекти, що надихають
 • ATS Україна ACCA DiplFR - Аналіз і оцінка фінансово-економічного стану підприємства
 • Досвід роботи: Досвід роботи більше 20 років і з першого місця роботи Юлія обіймала посаду головного бухгалтера на великому торговому підприємстві, що займається оптовою торгівлею, імпорт і експорт. Після обіймала посаду головного бухгалтера у сфері туризму і освіти, а також на промислово-виробничому підприємстві. Протягом усього періоду роботи Юлія ніколи не зупинялася на досягнутому, самоудосконалювалась, підвищувала кваліфікацію, ходила на різні курси.

  За увесь період роботи Юлія набула наступні навички: постановка, організація і контроль ведення бухгалтерського, податкового і управлінського обліку, управління фінансовими потоками, бюджетування, технічно-економічний розрахунок проектів, бізнес-планів.

  Методика викладання: метод викладання як справжнього управлінця, коротко, дохідливо і по суті. При цьому Юлія проявляє гнучкість і кмітливість в ході викладання.

  Протягом всього часу роботи викладачем, управляє декількома підприємствами, виступає консультантом у сфері бухгалтерського і податкового обліку.

  Є викладачем бухгалтерського обліку і 1С, курси для головних бухгалтерів, ЗЕД.


  Підписатись на розсилку