e-mail:

працюємо щодня: 9:00 - 21:00

м. Лівобережна

вул. Р. Окіпної, 2

(Готель "Турист")

м. Площа Льва Толстого

вул. Велика

Васильківська 13/1

  Польська мова
  (103 голосів)

  Польська мова

  • Тривалість: 1 - 4 недели

  Курси Польської мови

  Україна останнім часом стає все ближче до європейської спільноти, через що викликаний високий інтерес до культури, звичаїв і мов європейських країн. Польща - це сусідня країна, в яку простому українцеві потрапити на тривалий час (для роботи, бізнесу або навчання) найпростіше і найменш витратний. Польський для початківців є зручним і пізнавальним курсом, який дозволяє поринути як в техніку листа, так і в розмову із співрозмовниками на цій мові.

  Їхати в іншу країну без знання і розуміння мови досить небезпечно, а в деяких випадках і зовсім неможливо. Навчання в Польщі відбувається тільки на рідній мові, а ось роботу можна знайти і без знання польської. Перевагою знання польської мови для робочого класу є те, що в цьому випадку є можливість підшукати більшу кількість вакансій, не таку фізично складну роботу, а також роботу з більш високою оплатою.

  Школа польської мови дає можливість навчатися в невеликих групах, в яких і відбуватиметься розмова на тому рівні польського, який буде Вам доступний. Усі уроки проводять висококласні викладачі з авторськими методологічними розробками і індивідуальним підходом до кожного учня. Працюючі викладачі самі є носіями мови, тому зможуть пояснити учням, як саме відбувається спілкування між поляками.

  Відвідуючи курси польської у Київі, кожен учень може самостійно вибирати рівень знання мови, яка йому знадобиться. Займатися можна як в групах, як і індивідуально. Зайняття проходить по 1,5-2 години в слушний час, тому Ви не будете перевтомлюватися, а також зможете поєднувати їх з роботою або навчанням. Репетитор польської у Київі відкриє двері в країну з великими можливостями, де Ви зможете знайти нових друзів і безцінний досвід роботи.

  З датами старту найближчих курсів ви можете ознайомитись, натиснувши на посилання - Графік старту найближчих курсів

  По закінченню курса кожен проходить тестування і отримує сертифікат.


  Вартість навчання:

  800/1 000 грн.за курс

  Групове навчання

  • Безкоштовне пробне заняття
  • Тривалість 1,5/2,5 міс.
  • Група 2 - 6 чол.
  • Безкоштовний конспект лекцій
  • Домашнє завдання
  • Сертифікат по закінченню
  від 850 грн.за курс

  Корпоративне навчаня

  • Безкоштовне тестування
  • Звіти
  • Індивідуальна програма
  • Безкоштовний конспект лекцій
  • Домашнє завдання
  • Сертифікат по закінченню
  200 грн.за курс

  Індивідуальне навчання

  • Індивідуальне відвідцвання
  • Тривалість 1 година
  • Гнучкий графік
  • Безкоштовний конспект лекцій
  • Домашниє завдання
  • Сертифікат по закінченню
  -за курс

  Он-лайн навчання

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -

  Години вказані - академічні (1 година - 60 хвилин)

  Як знайти наш учбовий центр можна подивитись натиснувши тут

  Курс може зміняться від викладеного нижче на розсуд викладача і навичок слухачів


  Програми навчання та їх відмінності:

  Програма навчання по підручнику: "Krok po Kroku Polski"
  Програма має більше тем для вивчення, але вони менше за часом. За цією програмою акцент йде не лише на розмовний польський, але і вивчення фонетики і граматики польської мови. Пріоритети цієї програми являються прості і зрозумілі таблиці граматичних правил, пояснення граматики в діалогах, великий словник. Ухил у підручнику йде на комунікацію, більшість часу будуть приділені не лише граматиці, але і вправам у вигляді діалогів із слухачем групи.
  У підручнику ви проходитимете безліч цікавих і життєвих сюжетів, що для Вас буде цікавим, але і захоплюючим.

  Програма навчання по підручнику: "Hurra"
  Розроблена з ухилом на комунікаційний підхід що дозволяє почати розмовляти польською мовою з першого зайняття. Курс представлений на вивчення складних граматичних правил в зрозумілому і простому виді. Програма розділена на різні етапи з різними видами занятть у вигляді комунікаційних ситуацій, лексика, граматика тощо. Програма курсу представляє систематичний підхід до вивчення мови.

  Програма навчання по підручнику: "Uczymy się polskiego"
  Складається з безлічі тем на життєві теми, культура країни, традиції і багато інше, чим живуть поляки. У підручнику також є присутніми вірші на польському, а також пісні з нотами. Програма призначена для тих, кого цікавить постійне місце проживання в Польщі, а також з метою відкриття і ведення бізнесу. Програма підходить для усіх хто хоче вивчати польську мову, а також для тих, хто вже знає ази і хоче удосконалити свою мову і фонетику. Ця програма більше призначена для індивідуального вивчення, а не в групі.
  Рівні:
  A1 – початковий рівень
  В ході вивчення початкового рівня ви вивчатимете фонетику, уміння представитися, говорити на загальні теми, такі як розмови про повсякденне життя (хобі, сім'я, професійна діяльність). Ви зможете спілкуватися і розуміти співрозмовника і спілкуватися на нескладні теми.
  А2 – базовий (нижче середнього) рівень
  Цей рівень дасть вам пояснення на основні сфери діяльності життя : навчання, робота, подорожі. Ви навчитеся вести ділову бесіду і листування, спілкування на вузьконаправлені теми.
  B1 – середній рівень
  Під час проходження цього рівня Ви зможете відмінно розуміти і з грамотно відповідати на літературній мові на різні теми які виникають в повсякденному житті. Ви без зусиль зможете розуміти співрозмовника, а також виражати і викладати власну думку, описувати події, виражати враження і інше.
  B2 – просунутий рівень
  З вивченням цього рівня ви зможете розуміти складні тексти на різні теми, у тому числі вузької специфіки. Ви зможете швидко давати відповіді без щонайменшого утруднення на будь-які теми і спілкуватися з носієм мови без утруднення. Навчитесья чітко і швидко викладати усні і письмові повідомлення на різні теми, питання та інше.

  Викладачі


  Записатись на курс

  Запис на курс

  Ваша заявка успішно відправлена


  Старт занять

  По даному курсу немає даних для відображення, за інформацією розкладу занять будь-ласка звертайтеся за номерами навчального центру

  Підписатись на розсилку

  Записатись на курс

  Запис на курс

  Ваша заявка успішно відправлена